| Rejestracja | 517 529 278 | 9:00 - 17:00 |

NASZ ZESPÓŁ - FIZJOTERAPEUTA / MASAŻYSTA

Aneta Sowa - mgr fizjoterapii
fizjoterapeutka Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz studiów podyplomowych z zakresu Terapii manualnej. Od 2013 roku czynna zawodowo stale podnosząc swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. W swojej pracy zajmuje się głównie leczeniem schorzeń ortopedycznych, terapią blizny, suchym igłowaniem oraz terapią przeciwobrzękową.

mgr Katarzyna Olek - fizjoterapeuta
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W swojej pracy łączy skuteczność terapii z technikami oraz zabiegami relaksacyjnymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zajmuje się w szczególności rehabilitacją osób starszych, leczeniem schorzeń ortopedycznych oraz terapią wszystkich osób zestresowanych potrzebujących chwili wytchnienia.

Marlena Wojszczyk - mgr biologii oraz masażystka.
Absolwentka Policealnej Szkoły Zawodowej o specjalności Masaż klasyczny. Interesuje się holistycznym podejściem do człowieka. W 2021 roku ukończyła kurs masażu hawajskiego, a w 2023 roku poszerzyła o nim wiedzę kończąc kurs zaawansowany. Zajmuje się również masażem KOBIDO oraz dźwięko-terapią.

© Copyright 2023 by Centrum Medyczne - All Rights Reserved
Polityka Prywatności