| Rejestracja | 517 529 278 | 9:00 - 17:00 |

NASZ ZESPÓŁ - LEKARZE KONSULTANCI

Kajetan Baturo - Lekarz
Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie , w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej, uczestnik licznych konferencji i szkoleń z zakresu chirurgii ogólnej i leczenia ran. Pasjonat kompleksowego i multidyscyplinarnego leczenia ran.

Współpracujący z Centrum Medycznym Jolanta Dynarska.

Andrzej Belowski - lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, angiolog
Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od początku ponad 20 letniej kariery zawodowej, związany z Oddziałem Klinicznym Kliniki Angiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych oraz angiologii. Aktualnie pracuje w Poradni Chorób Naczyń Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, oraz w Pracowni Endowaskularnej, gdzie specjalizuje się w leczeniu interwencyjnym trudnych przypadków chorób naczyń obwodowych. Posiada również bogate doświadczenie w leczeniu zachowawczym chorób naczyń oraz wykonywaniu ultrasonograficznych badań dopplerowskich tętnic i żył w szerokim zakresie.

Sławomir Szymański - dr n. med. specjalista ginekolog-położnik
Lekarz, absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Fetal Medicine Foundation, Kursów Kolposkopii i USG Piersi. Ukończył wiele kursów i konferencji z zakresu technik laparoskopowych uroginekologii, ultrasonografii oraz leczenia ran. Jest nauczyciel akademicki, promotorem prac magisterskich, autorem ponad 30 prac naukowych, w większości anglojęzycznych Swoje bogate doświadczenie zdobywał od podstaw jako lekarz przy łóżku pacjentek do pełnionej przez kilka lat funkcji Ordynatora Oddziału Ginekologiczno- Położniczego, aktualnie Asystent w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologii Ginekologicznej SPSK nr 2 [Pomorzany]. Jest Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników [PTGiP], Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej [PTGO], Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej [ESGO]. Jest pasjonatem i propagatorem zdrowego stylu życia, balansu pomiędzy fizycznością a duchem i psychiką człowieka.

Dr n. med Marleta Zienkiewicz - specjalista mikrobiologii lekarskiej
Od wielu lat członek- założyciel Stowarzyszenia Epidemiologii Szpitalnej, współpracownik i współautor rekomendacji opracowywanych w ramach NPOA (Narodowy Program Ochrony Antybiotyków) i SES.
Aktualnie pracuję jako Przewodnicząca zespołu kontroli zakażeń szpitalnych w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie , SP ZOZ Szpital MSWiA w Szczecinie, Szpitalne Centrum Medyczne Goleniów. Na co dzień zajmuję się problematyką zakażeń- głównie szpitalnych, dbam o bezpieczeństwo chorych i zapobieganie wystąpieniom zakażeń u osób hospitalizowanych, dodatkowo konsultuję chorych z podejrzeniem zakażenia, biorę udział w procesie diagnostycznym i leczniczym, dobierając optymalną antybiotykoterapię.

© Copyright 2023 by Centrum Medyczne - All Rights Reserved
Polityka Prywatności